توافق نامه امنیتی

توافق نامه امنیتی

توافق نامه (Agreement):
استفاده شما از خدمات وب سایت گروه طراحان نگاه تازه به معنای توافق کامل شما با شرایط مندرج در متن زیر خواهد بود. این توافق نامه بین شرکت طراحان نگاه تازه شباویز که از این پس در این توافق نامه " نگاه تازه " نامیده می شود از یک سو و شما و یا نماینده قانونی شما که از این پس " کاربر " نامیده می شود از سوی دیگر صورت میگیرد. برای استفاده از خدمات در این وب سایت می بایست این توافق نامه مورد تایید کاربر قرار گرفته باشد در غیر اینصورت از ارائه خدمات معذور خواهیم بود.

این توافق نامه کلیه قوانین و مقررات حاکم بر استفاده از خدمات و یا محصولات نگاه تازه را تشریح خواهد کرد.

تمامی قوانین مطرح شده در این توافق نامه در مورد کلیه خدمات و محصولات نگاه تازه اعمال خواهد شد در صورتیکه خدمت و یا محصولی از چهار چوب این توافق نامه تبعیت نکند، در هنگام ارائه آن، توافق نامه خاص ارائه خواهد شد.

قوانین کلی خدمات و محصولات

   1) تغییرات در توافق نامه

    کاربر می بایست با کلیه تغییراتی که هر از چند گاه ممکن است در این توافق نامه صورت گیرد، موافقت کرده و محدودیتهای جدید را بپذیرید . رعایت این بند تا زمانی که کاربر از خدمات و محصولات نگاه تازه استفاده می نماید، الزامی است .

   2) ارائه اطلاعات درست

    کاربر می بایست اطلاعات صحیح و بروز شده خود را هنگام استفاده از خدمات و محصولات نگاه تازه ، در اختیار نگاه تازه قرار دهد. نگاه تازه برای برقراری تماس با کاربر از این اطلاعات استفاده خواهد کرد .در صورت ارائه اطلاعات نادرست و یا ناقص که باعث گردد نگاه تازه نتواند با کاربر تماس حاصل کند، نگاه تازه این حق را برای خود محفوظ می داند که حساب کاربر را قطع و یا به حالت تعلیق در آورد.

   3) حریم خصوصی کاربر

    نگاه تازه به هیچ وجه از اطلاعات خصوصی کاربر به غیر از چهار چوب " رویه های حفاظتی" مندرج در همین وب سایت استفاده نخواهد کرد.

   4) امنیت حساب (Account) کاربر

    کاربر می بایست از نامهای کاربری و گذر واژه های مورد استفاده خود در سایت بطور کامل حفاظت نموده و در صورتیکه فرد یا افراد حقیقی و حقوق دیگری از آنها مورد استفاده نمایند، نگاه تازه هیچگونه مسئولیتی را در این رابطه نمی پذیرد.

   5) استفاده در چهار چوب قوانین جمهوری اسلامی ایران و شرع مقدس

        کاربر متعهد میگردد که به هیچ عنوان از خدمات و محصولات نگاه تازه بر خلاف چهار چوب قوانین جمهوری اسلامی ایران و شرع استفاده ننماید. در غیر این صورت نگاه تازه مجاز است که اطلاعات کاربر را در صورت تقاضای دستگاههای قضائی و دولتی برای اجرای قانون در اختیار انان قرار دهد.
       • نگاه تازه این حق را برای خود قائل است که نحوه استفاده از محصولات و خدمات خود توسط کاربر را بررسی نموده و به اختیار خود آن را قطع یا تعلیق نماید.
       • چناچه کاربر با استفاده از محصولات و خدمات نگاه تازه اقدام به نشر هرزنامه (Spam) و یا سایر موارد غیر اخلاقی شود، نگاه تازه مجاز به لغو خدمات خود خواهد بود.
       • اعمال غیر اخلاقی در این توافق نامه عبارتند از افترا زدن، سوء استفاده مادی و معنوی، اعمال مغایر با عفت، اعمال مرتبط با تجارت جنسی،  اعمال مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران و بین الملل، وارد شدن به رایانه دیگران و بطور کلی ورود به شبکه های دیگران بصورت غیر مجاز و غیر قانونی (حک کردن )، انتشار ویروس و برنامه های مخرب به شبکه های دیگران ، استفاده غیر قانونی از تصاویر کودکان و ... . بدیهی است اعمال غیر قانونی و غیر اخلاقی تنها به به موارد مطروحه محدود نمی باشد.

   6) مالکیت معنوی

    کلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات مربوط به مالکیت معنوی نگاه تازه متعلق به نگاه تازه است . کاربر موافقت می کند که هیچ سود یا امتیازی در این مالکیت معنوی به وی منتقل نمی شود و متعهد می شود که هیچ گونه ادعا و در خواستی درباره سود خدمات و محصولات نگاه تازه نخواهد کرد.

   7) استفاده از خدمات و محصولات نگاه تازه

       • کاربر نمی تواند نرم افزار را بر روی هر پایگاه اطلاع رسانی بطور همزمان نصب کند مگر با اجازه نگاه تازه
       • کاربر نمی تواند در نرم افزار تغییرات ایجاد کرده و یا از این نرم افزار، نرم افزار دیگری را مشتق کند.
       • هیچ عملی برای دسترسی به کد منبع (SOURCE Code) نرم افزار مجاز نمی باشد.
       • نرم افزار و تمامی نسخه های کپی آن که مشترک بطور مجاز تهیه نماید، تحت مالکیت معنوی نگاه تازه هستند.

   8) هزینه و پرداخت

    کلیه هزینه های خدمات و محصولات نگاه تازه بر طبق چهار چوب مندرج در قرارداد کتبی مابین نگاه تازه و کاربر اخذ خواهد شد . چنانچه کاربر نسبت به پرداختهای خود قصور داشته باشد، نگاه تازه این حق را دارد که ادامه خدمات خود را به حالت تعلیق در آورد.

9) عدم پرداخت هزینه تمدید :

 در صورت عدم تمدید هاست 1 روز پس از انقضا هاست سرویس معلق خواهد شد و در صورت عدم تمدید 30 روز بعد  از انقضا بالکل پاک خواهد شد

10) تغییر در قیمت ها :
شرکت می تواند هر زمان قیمت سرویس های خود را افزایش و یا کاهش داده و از دوره بعد برای کاربر همان میزان فاکتور خواهد شد.11) قوانین حاکم، محل دادرسی، عدم اجازه شکایت

    کاربر موافقت می نماید که محل دادرسی پرونده های مربوط به خدمات و محصولات ارائه شده توسط نگاه تازه در دادگاههای آمل باشد. کاربر مجاز نخواهد بود در مسائلی که در این توافقنامه ارائه شده اند به دادگاه شکایت نماید.

 12) حوادث فورس ماژور

    نگاه تازه همه تلاش خود را برای پایدار نگه داشتن خدمات و محصولات انجام می دهد . با این همه ممکن است مشکلات خارج از کنترل نگاه تازه بوجود آید که ممکن است در ارائه خدمات نگاه تازه برای مدتی اختلال ایجاد کند. کاربر موافقت می کند که نگاه تازه را برای نتایج این وقفه ها مسئول نداند.


تماس با نگاه تازه

هر سوالی داشتید با ما در میان بگذارید

ارسال